Programátor, informatik

CVTI SR

Miesto práce
Lamačská cesta 8/A, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
podľa zaradenia do platových tabuliek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa, údržba, prispôsobovanie, prípadne tvorba nových WEB stránok vo Wordpress a iných prostrediach. Práca s databázami a aplikáciami v prostredí MS SQL.
Správa a administrácia aplikačného SW a databázových systémov v Dátovom centre pre výskum a vývoj.
Podiel na odborných činnostiach v súvislosti s realizáciou projektov.

Notebook
Príjemné pracovné prostredie
Pružná pracovná doba
Možnosť odborného rastu a podpora vzdelávania
O týždeň dlhšia dovolenka
O ½ hodinu kratšia pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Viac na www.cvtisr.sk a na www.vedatechnika.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
UNIX/Linux - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
PHP - Základy
SQL - Pokročilý
JavaScript - Základy
HTML - Pokročilý
CSS - Základy
WordPress - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Základy

Prehľad a znalosti v oblasti rôznych prostredí základného SW a databáz resp. infraštruktúry IKT.
HTML, JavaScript, PHP, MySQL XML, Programovanie C# a pod. Znalosť redakčného systému Wordpress resp. BUXUS je výhodou
Znalosť MS SQL Server, MySQL
MS Office – pokročilý
Schopnosť naštudovať si novú problematiku
Schopnosť prispôsobiť sa práci v kolektíve
Schopnosť vypracovania odborných podkladov a výstupov a ich prezentácie
Samostatnosť pri vykonávaní zadaných úloh

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným centrom v oblasti výskumu, vývoja inovácií a vzdelávania. Okrem iného v rámci svojej činnosti zabezpečuje budovanie, prevádzku a rozvoj komplexnej IKT infraštruktúry pre výskum a vývoj celoslovenského významu. CVTI SR implementuje viacero národných a medzinárodných projektov zameraných na výskum, inovácie a vzdelávanie.
Viac informácií na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2819852  Megjelentetés dátuma: 21.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa zaradenia do platových tabuliek