Telefonnický operátor - sales

Crystal Call, a.s.

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
23.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
405€/mesačne + bonusy, zamestanecké benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • telefonická komunikácia so zákazníkmi
  • poskytovanie informácií zákazníkom
  • práca pomôže pri vylepšení hovorovej komunikácie
  • hodnotné školenia v rámci pracovnej doby
  • práca počas dopoludnia aj v popoludňajších hodinách - Flexibilita

  • zázemie v stabilnej spoločnosti
  • práca je skvelým štartom k profesijnej kariére
  • zamestnanecké benefity
  • čip v hodnote 5€ do automatu s občerstvením,
  • koleso šťastia plné odmien až do výšky 20€ - možnosť získať odmenu minimálne 1x denne,
  • benefitný program zľavy v meste Prešov a v eshopoch po celom Slovensku
  • príplatky pri nadštandardnom plnení pracovných povinností
  • mimopracovné a voľnočasové aktivity, vianočný večierok
  • ovocné, vitamínové, čokoládové, popcorn dni
  • práca v dynamickom kolektíve a príjemnom prostredí
  • rozvoj osobnosti a komunikačných zručností

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis alebo nám zavolajte, prípade sa zastavte osobne. Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • plynulý a bezchybný rečový prejav
  • základná znalosť práce s PC (otvorenie súboru, vpisovanie, uzatvorenie, presunutie ikony, ,..)
  • aktivita a chuť do práce (aj popoludní)
  • ochota zlepšiť svoju komunikáciu s ľuďmi
  • odolnosť voči stresu
  • zodpovednosť a dôslednosť

Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy, zamestnávame viac ako 400 zamestnancov vo viacerých krajinách. Viac info na www.crystalcall.eu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Minárik
E-mail: poslať životopis
ID: 2532960  Megjelentetés dátuma: 12.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 405€/mesačne + bonusy, zamestanecké benefity