Vedúcí/ho reštaurácie Bageterie Boulevard - Bratislava

Crocodille ČR, spol. s r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ste energický, perfekcionista so zmyslom pre detail, záleží Vám na kvalite, máte organizačné schopnosti a skúsenosti s vedením ľudí? Pripojte sa k nášmu týmu.
Hľadáme Vedúciho prévazky pre našu druhú pobočku v Bratislave, ktorí nám pomôžu s organizáciou práce vo fast food reštaurácii.

Vašou náplňou práce bude:

  • organizácia a vedenie týmu
  • zodpovednosť za kvalitu vydávaných produktov i zákaznického servisu
  • zaistenie bezproblémového chodu prevádzky
  • zodpovednosť za hospodárenie a ekonomiku pobočky

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • Komunikatívnu znalosť angličtiny
  • Praxi na obdobnej pozícii výhodou
  • Ochotu a chuť sa ďalej rozvíjať
  • Časovú flexibilitu
  • Veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti
  • Schopnost viesť a motivovať zverený tým
  • Ochotu pracovať v smennej prevádzke

Ponúkame:

  • Zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
  • Výbornů príležitosť pre naštartovanie pracovnej kariéry
  • Zázemie úspešnej spoločnosti
  • Možnosť kariérneho rastu v rámci SR i v zahraničí

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2725773  Megjelentetés dátuma: 15.9.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.