Pracovník (vodič vysokozdvižného vozíka)

SKITUS Automotive s.r.o.

Miesto práce
Mierová 437, 946 13 Okoličná na Ostrove, Česko
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle hľadá zamestnancov na pracovnú pozíciu:
- vodičov na vysokozdvižný vozík s platným VZV preukazom, miesto výkonu práce : Česká Republika, Mohelnice.
- pracovník v oblasti logistiky (príjem materialu, kontrola dodacích lístov, a lepenie etikiet).
Možný nástup ihneď. Ponúkaný čistý plat je 4,50 Eur/h.
- Informácie na tel.č.: 0908 616 084, 0905 829 020, 0905829 019, 0905828858

Ubytovanie a preprava osôb je zabezpečená.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2705452  Megjelentetés dátuma: 14.10.2016