Administratívny pracovník - brigádnik VS študent

CREDITEXPRESS Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Mlynské nivy 48, 821 09 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
spresnenie na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zasielanie korešpondencie (e-mail, sms) neplatiacim zákazníkom, spracovanie prijatej korešpondencie
-vyhľadávanie kontaktov a ich telefonické overenie
- scanovanie dokumentov
-operatívne riešenie vzniknutých situácií podľa platných štandardizovaných postupov
-komunikácia so všetkými oddeleniami spoločnosti
-administratívna podpora ostatných oddelení
- v prípade potreby výpomoc v Call centre

- motivujúce finančné ohodnotenie
- neformálna atmosféra pracovného prostredia
- práca v mladom kolektíve
- zlepšenie komunikačných zručností
-flexibilná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

- schopnosť pracovať v dynamickom tíme, kooperatívnosť, flexibilita
- ochota učiť sa nové veci a pracovať na sebe
- proklientský prístup, veľmi dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
- dochvíľnosť, dôslednosť, samostatnosť a zodpovednosť
- maďarský jazyk aktívne výhodou

Skupina CREDITEXPRESS International bola založená v roku 1999. Od začiatku sa táto spoločnosť, vedená poprednými odborníkmi v oblasti vymáhania pohľadávok, sústredila na poskytovanie administratívnej správy rozsiahlych portfólií pohľadávok predovšetkým pre subjekty poskytujúce finančné služby a úvery. Môžeme byť hrdí na to, že spolupracujeme s tými najväčšími bankovými a finančnými spoločnosťami v strednej a východnej Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2069410  Megjelentetés dátuma: 28.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: spresnenie na pracovnom pohovore