Java, Spring, Groovy, Grails senior developer

Creative Web, s.r.o.

Miesto práce
Trnavské mýto 1, 831 04 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme programátora na vývoj webových aplikácií. Sme firma prevádzkujúca sieť internetových portálov: ZlavaDna.sk, Obedovat.sk, Lunchtime.cz, Kam.sk, Boomer.sk, Slevadne.cz, Relaxovat.sk, Nakupovat.sk, UbytovatSa.sk, Kamnapivo.sk, Pano3D.sk, Benefitsystem.sk,..

Ponúkame možnosť práce a získania skúseností s cutting-edge technológiami a metodológiami. Hľadáme programátora s praxou, kľúčové pojmy s ktorými uchádzač príde do styku a mal by o nich mat aspoň základný prehľad sú:

JAZYKY a FRAMEWORKY:
Java, Spring
Groovy, Grails, Spock, Geb
HTML5, CSS3
Javascript, JQuery

PROCESY / PRÍSTUP:
Agile Software Development
Lean Software Development
Test-driven Development
Domain-driven Design

TOOLY:
Github
Jenkins CI
Cobertura
Codenarc

INFRAŠTRUKTÚRA:
Linux
Amazon EC2

- motivačné odmeňovanie
- flexibilný pracovný čas
- perspektívnu a zaujímavú prácu s najmodernejšími technológiami
- neformálnu firemnú kultúru
- práca v mladom kolektíve a perspektívnom odvetví
- prepracovaný systém benefitov pre zamestnancov
- možnosť dlhodobo pracovať na zaujímavých projektoch

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
XHTML - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Pokročilý

Očakávame záujem o profesionálny rast, samostatnosť, tvorivé myslenie a zdravý perfekcionizmus.

Bookio je najpoužívanejší rezervačný systém na Slovensku, ktorý spríjemňuje objednávanie služieb už od roku 2013. Aktuálne Bookio používa už viac ako 5000 zariadení. Tento praktický a moderný rezervačný pomocník využívajú reštaurácie, hotely, kliniky, barberi, salóny krásy, športoviská, autoservisy a desiatky ďalších segmentov. Ak ste si už
niekedy online rezervoval termín, s veľkou pravdepodobnosťou to bolo práve cez rezervačný systém Bookio.

Bookio pomáhalo s rezervovaním testovacích termínov v čase pandémie a rovnako aj vojnovým utečencom s nájdením dočasného ubytovania. Je to slovenský projekt, ktorý vďaka rýchlemu rastu spokojných klientov na Slovensku expandoval do zahraničia, kde tiež úspešne nachádza spokojných klientov aj používateľov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1262354  Megjelentetés dátuma: 23.5.2012