Dlhodobá brigáda pre študentov VŠ - Asistenčný pracovník

CORIS-BRATISLAVA, a.s.

Miesto práce
Ružinov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,8 - 7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste kreatívny a máte radi nové výzvy bez stereotypu? Potom hľadáme práve Vás.
Sme zameraní na administratívu a asistenčné služby 24/7. Preto hľadáme študentov VŠ na dlhodobú brigádu.
- služby si každý brigádnik vyberá sám, podľa svojho rozvrhu a času (na jednej službe je jeden brigádnik)
- jedná sa o nočné služby počas týždňa (17:00 - 7:00) a denné/nočné služby počas víkendov a sviatkov (8:00 - 20:00 a 20:00 - 8:00)
- pracovná náplň: telefonická a emailová komunikácia s klientmi/asistenčnými službami
- tiché pracovné prostredie sa dá využiť na učenie alebo písanie prác do školy (možnosť využitia PC a internetu)
- možnosť naučiť sa pracovným návykom, zlepšenie komunikácie (aj v cudzom jazyku)
- pred nástupom je potrebné absolvovať bezplatné školenia, po ich ukončení sa jedná o dlhodobú brigádu a stály mesačný príjem

- tiché prostredie na učenie, aktívne využívanie anglického jazyka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

• anglický jazyk
• samostatnosť, zodpovednosť, technické zručnosti výhodou
• ochota pracovať počas víkendov a sviatkov
• vek minimálne 18 rokov

CORIS GROUP pracuje v medzinárodnom poisťovníctve viac ako 25 rokov a zastáva pozíciu nezávislej medzinárodnej spoločnosti. V asociácii CORIS GROUP je sústredených vyše 50 spoločností, v ktorých pracuje viac než 1 000 zamestnancov. Členovia tejto asociácie každoročne poskytujú svoje služby 14 miliónom ľudí po celom svete.

Spoločnosť CORIS poskytuje širokú paletu asistenčných služieb a služieb v oblasti poisťovníctva a po celom svete. V štandardnej ponuke poskytuje asistenčné služby pre poisťovne, banky, kreditné spoločnosti, motoristické asociácie, cestovné kancelárie, výrobcov a dovozcov automobilov, služby v oblasti poisťovania pre poisťovacie a zaisťovacie spoločnosti. Územná platnosť je podľa dohody klientov od územia Európy až celý svet.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1219989  Megjelentetés dátuma: 26.1.2024  Alapbér (bruttó): 4,8 EUR/hod.