Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Obchodný manažér, len ak si obchodník telom aj dušou :)

COPY PRINT GROUP, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacprovízie z obchodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna telefonická, písomná a osobná komunikácia so zákazníkmi
- hľadanie a vytváranie nových predajných kanálov
- prezentácia produktov, obchodné stretnutia, tvorba cenových ponúk
- starostlivosť o „svojich“ klientov a aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov
- pravidelný reporting
- spolupráca s našim IT oddelením a technickým oddelením pri príprave a realizácii projektov, resp. pri rozvoji funkcionality ponúkaného riešenia

- práca pre stabilnú spoločnosť
- super kolektív
- auto aj na súkromné účely
- telefón
- sociálny program pre zamestnancov

Si pracovitý, nevzdávaš sa tak ľahko? Určite to s nami skús...neobanuješ :)
Tešíme sa na Teba!
Tím Copy Printu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kopírovacie zariadenia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsená a vyzretá obchodnícka osobnosť
- Aktívna a dynamická osobnosť
- Zameranie na výsledky
- Vysoké pracovné nasadenie, cestovanie v rámci SR
- Progresívne myslenie a schopnosť riešiť situácie
- Ochota, zodpovednosť, radosť z práce

Spoločnosť COPY PRINT GROUP, a. s. pôsobí na území celého Slovenska.
Zaoberá sa predajom, prenájmom, servisom tlačiarní, súvisiacej technológie a produkčných zariadení pre tlač.
V roku 2012 spoločnosť expandovala na český trh.

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš profesijný životopis.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2267145  Megjelentetés dátuma: 27.12.2019  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac