Administrátor serverů a sítí

COOLHOUSING s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozhodující jsou znalosti, nikoliv vzdělání.

Popis pozice:

  • práce s Unix like systémy (FreeBSD, CentOS, Ubuntu/Debian)
  • řešení požadavků zákazníků (telefon, email, osobně v datovém centru)
  • správa síťových prvků (Cisco, Juniper)
  • komunikace se zákazníky
  • scriptování (BASH, Perl, Python)
  • programováni PHP

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka na technické úrovni (min. B1)
  • samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, komunikativnost
  • reprezentativní vystupování
  • znalost UNIX like systémů
  • znalost práce s MS Windows Server výhodou
  • znalost sítí na úrovni L2 a L3 (CISCO certifikace výhodou)

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • zaškolení do problematiky, sebevzdělání v oboru
  • platové ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
  • stravenky
  • využití firemních služeb zdarma
  • firemní telefon a notebook
  • možnost home office
  • příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • příležitost k seberealizaci
  • práci v dynamicky rostoucí společnosti
  • možnost osobního růstu
  • teambuildingy a firemní akce

Nástup: Ihned

Další informace:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj strukturovaný životopis. Vybrané zájemce zařazené do výběrového řízení budeme kontaktovat během několika dní.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou