Au Pair v USA

COOLAGENT, EuroPair, s.r.o.

Miesto práce
Spojené štáty americké, USA
Termín nástupu
celoročne
Mzdové podmienky (brutto)
195,75 USD/týždeň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opatrovanie a starostlivosť o deti v americkej rodine
- babysitting
- vozenie do školy, na záujmové krúžky
- príprava jednoduchých jedál
- kreatívne aktivity, tvorba voľného času

- letenka do a z USA zadarmo
- základné zdravotné poistenie zadarmo
- 3 dňové školenie v New York-u zadarmo + online kurz pred odletom
- príspevok na štúdium v hodnote 500 USD zadarmo
- dĺžka programu 12 mesiacov s možnosťou predĺženia
- 13. mesiac určený na cestovanie po USA
- 2 týždne platenej dovolenky

Pošlite svoj životopis alebo stručné informácie o Vás na adresu [email protected]. Alebo nám zavolajte na bezplatnú linku z celej SR 0800-124-368.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Agentúra COOLAGENT sprostredkúva pracovné a študijné pobyty v zahraničí už od roku 1995.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebná skúsenosť s opatrovaním a starostlivosťou o deti (rodinný známy, priatelia, a pod.), záujem spoznávať novú kultúru, a chuť zapájať sa do rodinného života.

Sprostredkovanie študijných pobytov, kultúrnych výmen a pracovných praxí v zahraničí.
Jedna z najväčších agentúr v SR a ČR, sprostredkujúcich kultúrne výmeny, stáže, praxe a študijné pobyty v zahraničí, na trhu už od roku 1995. Profesionálny tím koordinátorov spolupracuje s partnerskými agentúrami, školami a vzdelávacími organizáciami.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2411361  Megjelentetés dátuma: 8.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 195,75 USD/týždeň