Špecialista pre zákaznícky servis

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zákaznícke závody
Rozhranie medzi zákazníckymi závodmi a závodmi Continentalu pre témy kvality
Prvý kontakt pri zákazníckych reklamáciách
V prípade potreby prvotná analýza NOK dielov na mieste spoločne s odbornými oddeleniami zákazníkov
Prerokovanie technických faktorov so zákazníkom
Vyhodnotenie a príprava údajov ohľadne kvality
Organizácia spätného zaslania 0-km-NOK dielov a NOK dielov z poľa do centier pre retúry/spätné vrátenie a analýzu
Koordinácia potrebných mimoriadnych akcií u našich zákazníkov
Nepretržité sledovanie kvality produktov Continentalu spolu so zákazníkom
Sledovanie ukazovateľov kvality smerodajných pre zákazníka a inicializácia zlepšovacích opatrení v prípade negatívnych odchýlok
Včasné informovanie postihnutých závodov Continentalu o črtajúcich sa sériových problémoch
Podpora zákazníkov pri nábehoch produktu (bezpečný nábeh)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Požadovaná prax

2

inžiniersko-vedecké štúdium alebo ukončené technické vzdelanie s porovnateľnou dodatočnou kvalifikáciou
dobré znalosti produktov v automobilovej oblasti
ovládanie programov MS Office
znalosti práce so SAP-om (CQTS)
dobré znalosti metód a nástrojov v oblasti kvality
orientácia na zákazníka
schopnosť komunikácie a tímový duch
analytické myslenie
organizačné schopnosti
ochota cestovať
viacročné skúsenosti v prac. odbore
dobré vyjednávacie schopnosti

  • zázemie nadnárodnej spoločnosti,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu,
  • odpovedajúce finančné ohodnotenie.
ID: 540328  Megjelentetés dátuma: 30.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou