Manipulant vysokozdvižného vozíka

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • preprava materiálu medzi jednotlivými výrobnými segmentami na elektrickom vysokozdvižnom vozíku
  • zodpovednosť za bezproblémový materiálový tok vo výrobe
  • práca v nepretržitej 4-zmennej prevádzek (7,5-hodinové zmeny)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

min. 1 rok skúsenosti s obsluhou vysokozdvižného vozíka (elektrického výhodou),
oprávnenie na vedenie VZV výhodou nie podmienkou,
zodpovednosť a samostatnosť

  • Sme úspešnou, medzinárodnou spoločnosťou
  • Ideme s aktuálnymi trendmi a pracujeme v dynamickom prostredí
  • Záleží nám na kontinuálnom vzdelávaní a rozvoji našich zamestnancov
  • Ponúkame mnoho príležitosti pre kariérny rast
  • Sme Zdravou firmou roka 2013 a 2015 za výnimočnú zdravotnú a sociálnu starostlivosť o svojich zamestnancov
  • Vyplácame 13.plat a CONTI bonus

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Kontaktná osoba: Ing. Martina Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 2797113  Megjelentetés dátuma: 13.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou