Testing engineer

Miesto práce
Dolne Vestenice, Slovakia, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď/po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • testovanie rôznych technických dielov na základe dokumentácie
  • obsluha a programovanie axiálnych, biaxiálnych a triaxiálnych testovacích zariadení
  • technická realizácia adaptácie rôznych tvarov výrobkov pre uchytenie na testovacích zariadeniach
  • aktívna spolupráca na vývoji a zlepšovaní testovacieho procesu a tvorba protokolov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, materiálové inžinierstvo, technické odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • organizačné a komunikačné schopnosti
  • angažovanosť, zodpovednosť a odolnosť voči stresu
  • technické myslenie a znalosť výkresovej dokumentácie
  • prax v automobilovom priemysle výhodou

  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve
  • možnosť osobného a profesijného rozvoja
  • vzdelávací program, jazykové kurzy

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
  • 13. a 14. plat,
  • príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska,
  • príspevok na stravovanie a pitný režim
  • príspevok do III. dôchodkového piliera
  • pružný pracovný čas
  • rôzne nepeňažné benefity

Váš životopis nám môžete zaslať aj priamo na: [email protected]

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 2786147  Megjelentetés dátuma: 2.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou