FE inžinier na oddelení vývoja a výskumu

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na úseku konštrukcie oddelenia vývoja a výskumu brzdových strmeňov
  • príprava modelu pre výpočet dVg, dV1, frekvenčnú analýzu (MESHING)
  • analýza existujúcich a vývoj nových metód a postupov
  • frekvenčné a lineárno-statické analýzy brzdových systémov a ich súčastí
  • optimalizácia brzdových systémov a ich súčastí,
  • modálne analýzy
  • definícia okrajových podmienok, vývoj výpočtových metód
  • využívanie metódy konečných prvkov
  • práca v programoch HYPERWORKS a ABAQUS
  • komunikácia s materskou spoločnosťou v Aj alebo Nj
  • podpora konštruktérov pri vývoji brzdových strmeňov
  • príležitostné služobné cesty v závislosti od požiadaviek projektu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

aplikovaná mechanika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • znalosti mechaniky (statika, elastomechanika, kinematika a kinetika), matematiky (algebra a numerická matematika), vibračnej náuky a strojárskej dynamiky,
  • znalosti práce v programe HYPERWORKS a ABAQUS výhodou,
  • komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.

  • zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti
  • 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu

Životopisy zasielajte prosím prostredníctvom portálu profesia.sk.

Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať a pozývať na osobný pohovor.

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontaktná osoba: ponuky Puchov
E-mail: poslať životopis
ID: 2732732  Megjelentetés dátuma: 22.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou