Dlhodobá platená stáž: Project asisstant

Content agency s.r.o.

Miesto práce
Bratislava 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
06.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
6 Eur/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť a (e-mailová, telefonická) komunikácia s pridelenými klientmi
• komunikácia, manažovanie a koordinácia s blogermi
• samostatná práca na menších i veľkých online projektoch
• participácia na eventoch
• tvorba prezentácií a výstupov pre klienta
• aktualizácia dát v exceli a príprava case studies v power pointe
• tvorba cenových ponúk podľa briefu
• reporting výsledkov
• práca so sociálnymi médiami (Facebook, Instagram, Twitter)
• príprava newsletterov (MailChimp)
• práca v programe Asana

Rozsah práce: 10 – 30 hodín týždenne

• po zaškolení a osvojení si prác, možnosť aj homeoffice
• maximálne flexibilná pracovná doba, vhodné aj pre denných študentov
• atraktívne projekty v oblasti online marketingu
• firemné akcie a školenia
• teambuildingy, párty
• tím skúsených marketérov, od ktorých sa dá veľa naučiť

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme študentku, ktorá má rada svet módy, krásy a miluje dobré jedlo. Rada číta blogy a chcela by sa profesne viac zdokonaliť v online svete a content marketingu. Je závislá na sociálnych médiách a sleduje na Facebooku a Instagrame všetkých slovenských blogerov a blogerky.

Hľadáme osobu, ktorá rozmýšľa sedliackym rozumom, ovláda prácu nielen vo Worde, ale aj v Exceli a Power Pointe. Rada by organizovala spoločne s nami podujatia a má nové nápady, ako vylepšiť pridelené projekty. Asertívny prístup je vítaný.

Model našej boutique content marketing agentúry je postavený na dvoch pilieroch: content marketing a influencer marketing. Budujeme partnerské vzťahy, navrhujeme stratégie a prinášame výsledky, ktoré pozitívne ovplyvňujú nielen život našich klientov, ale aj ich zákazníkov. www.contentagency.sk
ID: 2771290  Megjelentetés dátuma: 18.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 6 Eur/brutto