Account Executive

Consilium Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie servisu a starostlivosť o portfólio stálych medzinárodných klientov spoločnosti
- administratívne spracovanie údajov v systéme a sprocesovanie zmien
- udržiavanie a prehlbovanie vzťahov
- cross-selling existujúcich klientov
- vyhodnocovanie úrovne klientskej spokojnosti
- aktívna spolupráca s členmi tímu v rámci portfólia klientov, aby sa zabezpečilo zdieľanie relevantných informácií
- zodpovednosť za včasnú kontrolu platieb klientov

- dlhodobé uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu
- firemné vzdelávanie

Zašlite nám, prosím, svoj štruktúrovaný životopis na [email protected].
Na osobný pohovor pozveme iba tých kandidátov, ktorí budú zodpovedať požiadavkám nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Našim klientom je nadnárodná spoločnosť, ktorá je poskytovateľov služieb v oblasti risk manažmentu, poisťovacieho a zaisťovacieho sprostredkovania a consultingu pre top spoločnosti na Slovensku v oblasti výroby, služieb a obchodu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti v oblasti podpory predaja korporátnym zákazníkom - MUST BE
- predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti finančníctva/ poisťovníctva (aj relevantná práca popri štúdiu)
- znalosť vývoja a trendov produktov a služieb v oblasti poistenia
- anglický jazyk aktívne - MUST BE
- vynikajúce komunikačné, vyjednávacie a obchodné zručnosti
- diplomatické vystupovanie
- schopnosť pracovať v rýchlo meniacom sa a dynamickom prostredí
Osobnostný profil:
- výborné komunikačné, prezentačné a analytické zručnosti
- silná orientácia na zákazníka
- prirodzená osobnosť s orientáciou na výsledky
- globálne kultúrne povedomie

Consilium Consulting, s.r.o. je poradenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti executive search a poradenstva v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Spoločnosť sa zameriava prevažne na obsadzovanie pozícií na úrovni stredného a vyššieho manažmentu a seniorských a špecializovaných pozícií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1516627  Megjelentetés dátuma: 9.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou