Sekretárka/asistentka v eventovej agentúre

Company, s.r.o.

Miesto práce
Ružinov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
5,- EUR/hod, práca na cca 20 hod týždenne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš príjemné vystupovanie, kultivovaný vzhľad, ovládaš výborne slovenčinu, ale aj angličtinu, si pozitívne naladená a máš chuť pracovať v eventovej a produkčnej agentúre? Ak áno, pošli nám svoj životopis, aktuálnu fotografiu a aj zopár osobných informácií o sebe, aby sme lepšie vedeli, kto chce byť našim novým kolegom. Predsa len, budeš naša osoba prvého kontaktu s klientom, tak si chceme byť istí, že vyberieme tú "Créme de la créme" :)
Potrebujeme šikovnú osôbku, ktorej práca ide rýchlo od ruky, vie šikovne a pohotovo riešiť nové a nepredvídané situácie, ale nerobí jej problém ani monotónna administratívna práca, či niekoľkohodinový recalling.
Ak si sa našla v evidencii dokumentov, spracovaní pošty, dopytovaní podkladov a vieš mať vo veciach poriadok, si pre nás tá pravá.
Aby toho však nebolo málo, budeš sa s nami zúčastňovať aj na príprave a realizácii našich eventov po Slovensku aj v zahraničí :)
Ešte váhaš?

- príjemné pracovné prostredie
- odmeny a rôzne benefity
- cestovanie
- možnosť profesného rastu na pozíciu event asistenta/managera
- a okrem iného aj možnosť spoznať a zažiť naživo množstvo umelcov, spevákov, hudobných skupín, hercov a moderátorov na našich eventoch :)

Životopis spolu s aktuálnou fotografiou posielaj e-mailom na našu adresu, na pohovor pozveme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

pracovitosť
komunikatívnosť
multitasking
samostatnosť pri riešení úloh
príjemné vystupovanie
odolnosť voči stresu a časovej tiesni
dochvíľnosť
lojálnosť
Skúsenosti s prácou v oblasti event marketingu sú výhodou, zmysel pre humor a dobrá nalada, sú podmienkou

Eventová a produkčná agentúra

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1467463  Megjelentetés dátuma: 25.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5,- EUR/hod, práca na cca 20 hod týždenne