Krajčírka/asistentka predaja v svadobnom salóne

Soiree s.r.o.

Miesto práce
Jaskyňová 457/2, Nitra
Termín nástupu
15.07. - 01.8.2019
Mzdové podmienky (brutto)
750€ - 800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú posilu do nášho svadobného tímu.
Zaujímajú Vás aktuálne svadobné trendy a milujete svadobnú módu tak veľmi ako my? Ak áno, tak neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes!

Náplň práce:
• Zužovanie, skracovanie a údržba svadobných šiat
• Predaj tovaru -obsluha zákazníka, asistovanie a pomoc s výberom svadobných šiat a doplnkov
• Práca s pokladňou - obsluhovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
• Udržiavanie čistoty a poriadku
• Zodpovednosť za zverené prostriedky
• Čistenie, žehlenie a údržba tovaru
• Podieľanie sa na celkovom chode predajne - návrhy ako a čo zlepšiť
• Spolu-podieľanie sa na marketingových aktivitách a na celkom výsledku firmy

Čo ponúkame:
• Zamestnanie v krásnom, čistom a príjemnom prostredí
• Priateľský kolektív
• Zaujímavé platové ohodnotenie
• Príspevok na stravovanie
• Priestor pre Vaše kreatívne nápady
• Sebarealizáciu

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám prosím Váš životopis s aktuálnou fotografiou + motivačný list (výhodou).

Odpovieme iba vybraným uchádzačom.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti CoIS s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a maloobchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Čo od Vás očakávame?
• krajčírka zručnosť - PODMIENKOU
• Predajné skúsenosti v oblasti obchodu - veľkou výhodou
• Prax v predaji svadobných a spoločenských šiat - tiež veľkou výhodou
• Estetické cítenie
• Pro-klientsky prístup
• SŠ vzdelanie - minimálne
• Znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni - výhodou
• Počítačové znalosti – MS Office (Excel, Word, Outlook), práca s internetovými prehliadačmi
• Osobnosť zameranú na výsledok
• Zodpovednosť, dochvíľnosť a precíznosť

www.soiree.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2751238  Megjelentetés dátuma: 27.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750€ - 800€