Barista / Seller

Coffee Brothers

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou / ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,00-4,50 Eur/hod. netto + tringelty + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-predaj teplých a studených nápojov v coffee bike koncepte
-komunikácia so zákazníkmi.

Časová flexibilita
Práca na čerstvom vzduchu
Zamestnanecké výhody
Mladý kolektív
Kompletné zaučenie v baristike
Provízie

Pred zaslaním žiadosti Vás žiadame o poriadne preštudovanie si vizuálu a filozofie spoločnosti.
Uchádzač by sa mal s koncepciou stotožňovať. ( Info - FB - Coffee Brothers, Insta - coffee_brothers, Web - www.coffeebrothers.sk.

Ide o prácu v dobrom kolektíva, s milými zákaznikmi na čerstvom vzduchu pri hudbe 1. republiky. Veľkou výhodou je že budete pracovať s kvalitou, inak povedané, budete môcť byť hrdí na to čo zákazníkom vytvárate, nie sa za to hanbiť.
Dôležitý je pozitívny vzťha ku káve, úsmev, komunikácia so zákazníkmi. Prax podmienkou nie je, vieme Vás profesionálnemu baristickému umeniu zaškoliť. :))

Vek nehrá rolu.

POPROSÍME ZASLAŤ ŽIVOTOPIS S FOTOGRAFIOU + MOTIVAČNÝ LIST na email [email protected] .
Na nekompletné životopisy nereagujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Barista

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Komunikatívnosť, láska ku káve, chuť pracovať, pozitívny prístup, profesionalita a hlavne úsmev:)

Nie je káva ako káva, vznikli sme za účelom priniesť do Bratislavy kvalitu kávy so sebou / Coffee 2 Go. Dali sme si záležať na kvalite strojov, kávy, jej samotnej príprave a kvalite ostatných nápojovy.
Celý koncept je ladený v štýle 20.-30. rokov minulého storočia.

Web - www.coffeebrothers.sk
FB - Coffee Brothers
Insta - coffee_brothers

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2123310  Megjelentetés dátuma: 13.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,00-4,50 Eur/hod. netto + tringelty + provízie