Manažér webového a reklamného systému

Miesto práce
Kalinčiakova 33, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacpodľa splnených podmienok a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPADY - FEEDBACK - ĽUDSKOSŤ - PROFESIONALITA - TOP - ROZVOJ.
Ak sa s týmito slovami dokonale stotožňujete, ste na dobrej ceste patriť k nám :) Hľadáme kandidáta otvoreného voči novým skúsenostiam, zvedavého, tvorivého, komunikatívneho, empatického, ambiciózneho a vnímavého. Nemusí byť super senior vo svojom odbore, ale super alebo senior byť môže:)

Náplň práce:
- Správa, úpravy a nasadzovanie v internom CMS
- Podpora a komunikácia s rôznymi oddeleniami vydavateľstva, klientami a zákazníkmi
- Spolupráca pri testovaní a nasadzovaní nových webových aplikácií a funkcionalít
- Práca s reklamnými systémami, spolupráca s obchodným oddelením pri nasádzaní reklamých kampaní
- Analýza návštevnosti a práca s analytickými nástrojmi
- Príprava reportov pre nadriadeného
- Aktívna spolupráca na rozvoji nových ale aj starých produktov a projektov

Zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve, primerané finančné ohodnotenie, zázemie stabilnej a expandujúcej skupiny a možnosť získať skúsenosti vo vydavateľstve.
2 SICK DAYS
príspevok na dôchodkové sporenie do 3. piliera
30% zľavu na predplatné a zakúpenie kníh z nášho portfólia
lístky do kina a iné spoločenské podujatia
zľavy u vybraných partnerov

V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov, bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Graficky program (gimp alebo skicar) - zaklady
Google analytics – pokročilý (prípadne iný analytický nástroj)
HTML, CSS - pokročilý
Anglicky jazyk - pokročilý
Excel – pokročilý
Analytické myslenie
Samostatnosť

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Vydáva Hospodárske noviny, Stratégie, Evita a odborné tituly, prevádzkuje ekonomické a finančné portály a organizuje podujatia pre odbornú verejnosť. Od roku 2015 spustila Mafra Slovakia, a.s. nový digitálny projekt, HN Televíziu. Sme dôveryhodným zdrojom informácií pre všetkých čitateľov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Perová
E-mail: poslať životopis
ID: 3155729  Megjelentetés dátuma: 4.8.2023  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac