Pomocný robotník

PENAM SLOVAKIA, a.s., pekáreň Bratislava, Budatínska 36, 851 05 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pomocné práce pri výrobe pekárenských výrobkov

trvalý pracovný pomer, zvýhodnený nákup vlastných výrobkov v podnikovej predajni, benefity sociálneho programu

Miesto výkonu práce je PENAM SLOVAKIA, a.s., pekáreň Bratislava, Budatínska 36, 851 05 Bratislava.
Výkon práce je vo dvoj alebo trojzmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dôsledný, svedomitý, zodpovedný, schopný práce v kolektíve

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

ID: 2703602  Megjelentetés dátuma: 16.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 - 650 EUR/mesiac