Barman/ka

CITY GASTRO s. r. o.

Miesto práce
Dulovo nám. 5, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
- príprava nápojov
- predaj ambulantného tovaru
- starostlivosť o čistotu baru a inventáru
- plní príkazy hlavného čašníka

- zaujímave finančné ohodnotenie
- práca v stabilnej spoločnosti
- zamestnanecká strava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Hľadáme skúsených čašníkov a barmanov ideálne s praxou v reštaurácii.

Naša spoločnosť CITY GASTRO poskytuje komplexné služby v oblasti gastro už od roku 2011.
Sme špecialisti na spoločné stravovanie, naše prevádzky sa nachádzajú vo firmách, školách, nemocniciach a v zariadeniach sociálnych a opatrovateľských služieb.
Prevádzkujeme tiež niekoľko a la carte reštaurácií a kaviarní a poskytujeme aj komplexné cateringové služby.

Našou misiou je kreatívna kuchyňa, naším cieľom chutné a zdravé jedlá.
Tím CITY GASTRO tvoria kuchári a manažéri s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie.
www.citygastro.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2703740  Megjelentetés dátuma: 6.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou