Doučovateľ/ka matematiky, slovenčiny, angličtiny, nemčiny

Cielene, spol. s r.o.

Miesto práce
Záhradnícka 25, 811 07 Bratislava, Bratislava
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
5,50 - 7,50 EUR/hodina (60 min.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a motivovaných doučovateľov v predmetoch: matematika, fyzika, chémia, biológia, slovenský jazyk a literatúra, anglický jazyk, nemecký jazyk.
Získajte prax už počas štúdia a možnosť rozvoja zručností prostredníctvom pravidelných školení a koučingov.
Doučovanie prebieha prevažne u klienta doma alebo v našich učebniach na Záhradníckej 25, podľa dohody jeden- až trikrát týždenne.
Uprednostňujeme uchádzačov s dlhodobým záujmom o brigádu.

Flexibilný pracovný čas
Možnosť práce z domu
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Pravidelné mesačné odmeny + koncoročné odmeny
Atraktívna prax
Vzdelávanie zamestnancov
Práca v mladom, inovatívnom kolektíve

V prípade, že Vás uvedená ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Osobné pohovory budú prebiehať v mesiaci február, príp. marec 2017.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodné vedy (M, F, CH, BI), slovenský jazyk, anglický jazyk alebo nemecký jazyk

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Študent 1. a vyššieho ročníka požadovaného odboru, príp. učiteľ/ absolvent VŠ
Predchádzajúce skúsenosti s doučovaním alebo prax na školách sú vítané
Chuť pracovať s mladými ľuďmi a deťmi
Jasné a zrozumiteľné vysvetľovanie
Dochvíľnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť
Tvorivé myslenie
Časové možnosti odučiť aspoň dve doučovania týždenne

Cielene je rodinná firma založená bývalými spolužiakmi z Matfyzu, dnes manželmi Matúšom a Lindou Metesovcami. Naše vzdelávacie centrum vzniklo v roku 2012 ako malý projekt určený na doučovanie matematiky v Bratislave – primárne pre žiakov VŠ, keďže vysokoškolská matematika bola a stále je našou srdcovkou.
Naše služby sme rozšírili o skupinové prípravné kurzy na prijímacie pohovory v roku 2015 – učíme piatakov, ôsmakov i deviatakov, ale aj maturantov a pripravujeme na medicínu.
Od roku 2019 sídlime v krásnych priestoroch na bratislavských Palisádach, kde učíme v 8 moderných učebniach. Stovky spokojných referencií od našich žiakov (a ich rodičov) na prípravné kurzy, osobné a online doučovania nás tešia a motivujú k ďalšej práci.
ID: 2088861  Megjelentetés dátuma: 30.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5,50 - 7,50 EUR/hodina (60 min.)