Personalista - HR

CICERO GROUP s.r.o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
6 EUR/hod.základná hodinová sadzba od 6,00 EUR brutto - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do tímu na pozíciu personalistu.

Ak rád(a) komunikuješ, ústa sa ti nezavrú a cítiš sa tak pohodlne, hľadáme práve teba!

Komunikuj v našej spoločnosti, vyhľadávaj talenty pre nás a využi svoje schopnosti na rozvoj práve našej firmy.
Tvojou úlohou bude robiť pohovory a komunikovať s ľuďmi od rána do večera. Nudiť sa nebudeš a čaká ťa tvorivá práca pri rozvoji a tvorbe tímov. Report v exceli alebo vo worde, krátka správa vedeniu. Príprava a vedenie termínov školení pre zverený tím ľudí.

Priestor na sebarealizáciu, prezentovanie vlastných nápadov a riešení, vlastné postupy pri dosahovaní výsledkov, kariérny rast.

Typ pracovnej zmluvy a pracovný čas dohodou - (plný úväzok, skrátený, brigáda popri, atď.). Mzda, prémie a benefity dohodou.

Informácie o výberovom konaní

nástup ihneď alebo podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj, obchod, výroba

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný

Spoločnosť sa venuje cez 15 rokov výrobe reklamy - svetelnej, nesvetelnej, reklamných nosičov, 3D nápisov a pod. Sme dodávateľom v rámci celého Slovenska. Viac na našich webových stránkach www.cicero-reklama.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3023604  Megjelentetés dátuma: 29.7.2020  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.