Pracovník v rýchlom občerstvení

ČIBABS s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
nástup ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a predaj jedál v rýchlom občerstvení (kebab, burger, hot dog...)
Komunikácia so zákazníkmi
Práca s pokladňou a tovarom

Mladý a príjemný kolektív
Zamestnanecké zľavy
Pohyblivá pracovná doba (možnosť prispôsobenia sa požiadavkám zo strany zamestnancov)

Jednoduchá práca pre každého, kto chce byť v kontakte s ľuďmi a vyhovuje mu samostatná práca.
Prevádzky máme v Centre a na Solinkách.
Pre šikovných možný postup na vyššiu pozíciu.
Táto pozícia je vhodná aj pre absolventa kuchárskej školy, ktorý sa môže naučiť základne znalosti v kuchyni.

Ak Vás naša ponuka zaujala, tak nám pošlite svoj životopis, alebo nám rovno zavolajte!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nemusíte mať prax, my Vás radi zaučíme!

Stačí Vám chuť pracovať a učiť sa.

Volám sa Michal Čibenka a v spolupráci s mojim kolegom Vladkom Skuhrom sme sa rozhodli, že zmeníme všeobecný názor ľudí o fast foodoch na Slovensku, a preto sme založili Čibabs s.r.o.
Naša priorita je kvalita, bez ktorej by gastronómia nemala fungovať, a zároveň veľmi dobre vieme, že kvalita je to, čo požadujú aj zákazníci.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2105252  Megjelentetés dátuma: 26.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: na pohovore