Marketingový asistent / ka

Skillmea s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 100/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
25.06.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme marketingového asistenta / tku, ktorý bude zabezpečovať nasledovné aktivity:
- tvorba databáz potenciálnych klientov
- oslovavanie klientov (emailom, telefonicky)
- administrácia portálu
- support pre existujúcich zákazníkov (email, chat, telefonicky)
- analýza trhu v danom segmente (konkurencia, partneri, predajné kanály a pod.)
- podpora v oblasti reklamy, propagácie a predaja
- podpora v realizácii online marketingu (newsletter, SEM, SEO a pod.)

Hľadáme človeka na dlhodobú spoluprácu, ktorý sa orientuje v technológiách, zaujíma sa o nové trendy, inovácie a startupy. Mal by mať výborné komunikačné zručnosti, 100% pravopis a schopnosť koncepčne pracovať.

Výhodou sú aj skúsenosti s online marketingom a práca s grafickým softwarom.

- možnosť osobnostného a profesionálneho rastu v oblasti marketingu a predaja
- rôzne možnosti vzdelávania
- získanie cenných skúseností s podnikaním, startupmi
- rozšírenie si svojej profesionálnej siete o dôležité kontakty

Prosím všetkých záujemcov popri životopise napísať aj pár viet o sebe, prečo by sme mali vybrať práve jeho. Budeme kontaktovať iba nami vybraných kandidátov, za pochopenie ďakujem.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Marketing, Obchod, Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívny
- precízny
- emapatický
- trpezlivý

Skillmea je kariérna platforma, ktorú využíva cez 70.000 používateľov z radov firiem, škôl alebo štátnych inštitúcií. Sme najväčší poskytovateľ online vzdelávania na SK/CZ trhu a plánujeme čoskoro posunúť projekt ešte ďalej. Budeme radi ak sa ku nám pridáš ;)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3104891  Megjelentetés dátuma: 16.6.2017