CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Integration Architect

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovnej pozície

Integračný Architekt poskytuje poradenstvo, navrhuje koncepčné a technické riešenia v oblasti integrácií pre zákazníkov z rôznych sektorov.

Medzi jeho hlavné zodpovednosti patrí:
• Identifikácia potrieb a požiadaviek zákazníka a ich dokumentácia vo forme funkčných a nefunkčných požiadaviek
• Návrh vhodného riešenia na základe analýzy požiadaviek zákazníka
• Prezentácia navrhovaného prístupu a riešenia, pre-sales podpora
• Návrh integračných služieb, procesov a štandardov
• Participácia na celom cykle projektu, od prípravy funkčných a technických špecifikácií až po nasadzovanie a podporu u zákazníka po implementácii riešenia
• Odborné riadenie interného tímu a poskytovanie odborných konzultácií
• Manažment tretích strán v prípade integrácie na externé systémy

Čo očakávame?

• Skúsenosti s návrhom aplikačnej architektúry (viac ako 4 roky)
• Schopnosť analyzovať a navrhovať riešenia, analyzovať biznis požiadavky zákazníka, navrhovať optimálnu aplikačnú architektúru pre pokrytie potrieb klienta
• Znalosti princípov SOA podmienkou
• Znalosť implementačných postupov a „best-practices“
• Dobrú znalosť aspoň jednej integračnej platformy (napr. Oracle WebLogic, SOA Suite, JBoss Enterprise SOA platform, TIBCO BW)
• Skúsenosti s modelovaním v UML
• Znalosť aspoň jedného štandardu pre dátové modelovanie (napríklad TMForum SID)
• Schopnosť spracovať kvalitné písomné výstupy v slovenskom aj anglickom jazyku
• Dobrú znalosť životných cyklov projektu v nadväznosti na dodávku
• Zodpovedný prístup a vysoké pracovné nasadenie
• Schopnosť pracovať nezávisle, ale aj v rámci tímovej spolupráce
• Prístup orientovaný na zákazníka
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• Mobilitu, flexibilitu a prispôsobivosť zmenám

Čo ponúkame?

• Prácu na reálnych projektoch v rôznych odvetviach (telekomunikácie, financie, priemysel, a iné)
• Výborné možnosti profesionálneho a odborného rastu
• Priateľský a stabilný profesionálny tím
• Príležitostná možnosť práce z domu
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Širokú škálu ďalších firemných benefitov a športových aktivít

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Karkesová
Tel.: +421257882111
E-mail: poslať životopis