CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Integration System Designer

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovnej pozície

Integračný tím zabezpečuje integráciu rôznorodých systémov do celkového funkčného riešenia (tzv. system of systems). Používa na to rôzne nástroje ako messaging systémy, ESB, BPM prípadne CEP platformy. System Designer je v rámci tejto činnosti zodpovedný za návrh jednotlivých komponentov architektúry (napr. integračných služieb).

Medzi jeho hlavné zodpovednosti patrí:
• Spolupráca na analýze požiadaviek zákazníka
• Participácia na príprave obchodných ponúk
• Spolupráca na dizajne riešenia
• Tvorba funkčných a technických špecifikácií
• Implementácia nových funkcií
• Oprava a rozširovanie funkčnosti existujúcich častí systému
• Testovanie vybraných častí systému
• Integrácia riešenia s inými systémami/aplikáciami
• Tvorba dokumentácie
• Podpora a údržba existujúceho riešenia

Čo očakávame?

• VŠ vzdelanie technického smeru (oblasť IT/telekomunikácie)
• Minimálne 3 roky praxe v oblasti systémovej integrácie
• Dobrá znalosť aspoň jednej integračnej platformy (napr. TIBCO BW, Oracle SOA Suite, JBoss Enterprise SOA platform)
• Pokročilé praktické skúsenosti v programovaní v Java, PL/SQL (Oracle)
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Mobilita, flexibilita a prispôsobivosť zmenám
• Zameranie na zákazníka a dobré komunikačné schopnosti
• Schopnosť pracovať nezávisle, ale aj v rámci tímovej spolupráce
• Výhodou sú:
• Skúsenosti a znalosti z oblasti telekomunikácií, TM Forum štandardov, CRM a Order Management procesov, prípadne TIBCO technológií (napr. TIBCO EMS, TIBCO BW)
• Znalosť aplikačného prostredia telekomunikačného operátora

Čo ponúkame?

• Prácu na reálnych projektoch
• Výborné možnosti profesionálneho a odborného rastu
• Priateľský a stabilný profesionálny tím
• Príležitostná možnosť práce z domu
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Širokú škálu ďalších firemných benefitov a športových aktivít

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Karkesová
Tel.: +421257882111
E-mail: poslať životopis