CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Java Developer

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovnej pozície

Hľadáte novú príležitosť a možnosť pracovať na zaujímavých projektoch s modernými technológiami?
Ak ste java developer so skúsenosťami s vývojom UI na báze moderných technológii, táto pozícia je pre Vás.
Garantujeme rýchly profesionálny rast v oblasti aplikačného vývoja.

V tíme mladých a ambicióznych developerov sa budete podieľať najmä na:
• Analýze požiadaviek zákazníka a na tvorbe funkčných a technických špecifikácií
• Definovaní stratégie vývoja aplikácií
• Delegovaní a riadení práce junior developerov v tíme
• Konfigurácii a úprava systémov podľa vytvorených špecifikácií
• Tvorbe softvérovej dokumentácie

Čo očakávame?

• VŠ so zameraním na IT
• Pokročilé praktické skúsenosti s programovaním v Java, Javascript, JSP, JSF, HTML5, CSS3
• Znalosť moderných frameworkov a knižníc ako napríklad Backbone.js, AngularJS, React, Boostrap, Node.js, JQuery
• Znalosť databáz (napr. Oracle, MySQL,...)
• Znalosť vývoja v prostredí Android / iOS výhodou
• Pokročilá znalosť anglického jazyka, slovom a písmom
• Analytické a logické myslenie
• Tímovosť, flexibilitu a proaktívny prístup k zvereným úlohám
• Silnú motiváciu učiť sa nové technológie

Čo ponúkame?

• Prácu na reálnych projektoch
• Výborné možnosti profesionálneho a odborného rastu
• Priateľský a stabilný profesionálny tím
• Príležitostná možnosť práce z domu
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Širokú škálu ďalších firemných benefitov a športových aktivít

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Karkesová
Tel.: +421257882111
E-mail: poslať životopis