Grafický dizajnér - Senior

CEWE a. s.

Miesto práce
Galvaniho 7/B, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia práce grafikov
- komunikácia s marketingovým oddelením
- spracovanie centrálnych marketingových materiálov a ich úprava pre slovenský, slovinský a rakúsky trh
- navrhovanie a realizácia reklamných materiálov v spolupráci s marketingovým oddelením
- príprava grafických materiálov do tlače
- príprava inzercie, letákov, plagátov a katalógov

• práca v mladom marketingom tíme, starajúcom sa o medzinárodný trh
• práca v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je uvedená na burze a je lídrom na trhu fotospracovania s možnosťou medzinárodnej spolupráce.
• káva, čaj, ovocie pre podporu Vašej kreativity

Prosíme záujemcov o uvedenú pozíciu, aby posielali svoj životopis v slovenskom a nemeckom alebo anglickom jazyku mailom. Oslovíme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafika, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Expert
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Flash - Základy
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý

- minimálne 5 rokov praxe v oblasti grafického dizajnu
- skúsenosti s vedením tímu
- výborné znalosti grafických softvérov
- skúsenosti s prípravou materiálov do tlače
- kreativita
- znalosť nemeckého jazyka je výhodou

CEWE a. s. je dcérskou spoločnosťou firmy CEWE Stiftung & Co. KGaA, európskym lídrom v oblasti fotospracovania a digitálnej tlače. S viac ako 3 300 zamestnancami a najmodernejšími tlačiarenskými strojmi zabezpečuje CEWE výrobu niekoľko miliárd digitálnych fotografií a milióny CEWE FOTOKNÍH a fotodarčekov najvyššej kvality.

CEWE v Bratislave a v Prahe sú jednotkou na trhu fotospracovania. Známa je hlavne svojím prémiovým značkovým produktom „CEWE FOTOKNIHA“ a vlastnou sieťou prémiových maloobchodných predajní CEWE Fotolab.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2981186  Megjelentetés dátuma: 20.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou