Technik opravy mobilných telefónov

CEVA Contract Logistics Slovakia, s.r.o.

Logistický areál Westpoint D2, Hala C 1070, 900 55 Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • diagnostika mobilných telefónov
  • jednoduché opravy formou výmeny komponentov
  • zložitejšie elektrické opravy+kalibrácia
  • výstupný test zariadení

  • 5 dní voľna navyše
  • jednozmenná prevádzka (pracovná doba od 8:00 - 16:30 hod)
  • školenia a vzdelávanie
  • práca v mladom kolektíve
  • finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, vianočné odmeny
  • vstupné zaškolenie vo Veľkej Británii

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme vám za váš záujem o prácu v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • technické myslenie, manuálna zručnosť
  • schopnosť porozumieť manuálom v anglickom jazyku
  • precíznosť, spoľahlivosť, komunikatvnosť, zodpovednosť, trpezlivosť
  • prax v oprave mobilných telefónov výhodou
  • v prípade potreby ochota pracovať nadčas

  • stredne veľký logistický sklad
  • medzinárodné prostredie
  • mladý kolektív

Spoločnosť CEVA je uznávaným odborníkom a lídrom v oblasti logistiky. Celosvetovo zamestnáva viac ako 110 000 ľudí, v 1300 prevádzkach, v 170 krajinách sveta. Vízia spoločnosti je byť profesionálnym poskytovateľom logistických služieb, ktorý flexibilne reaguje na výzvy dodávateľského reťazca. V oblasti dopravy má významné postavenie vo vzdušnej, cestnej, železničnej a námornej preprave. V segmente zmluvnej logistiky, je popredným lídrom v pozemnej doprave v USA a v Číne.
Logistický veľkosklad v Kostolných Kračanoch je silným a strategickým partnerom pre nemeckú módnu spoločnosť About You. Zamestnáva viac ako 1300 zamestnancov. Svojimi logistickými procesmi dokonale zabezpečuje pre svojho zákazníka jeho módnu misiu. Každodenné aktivity sa riadia hodnotami spoločnosti, ktoré sú základným pilierom firemnej kultúry. Spoločnosť CEVA je pravidene certifikovaná na organickú a ekologickú zodpovednosť a ochranu životného prostredia. Posúvame hranice v podpore talentov a tvorivosti, pričom vieme, že ľudia sú srdcom nášho podnikania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Hajnalka Szalay Darnay
E-mail: poslať životopis
ID: 2342488  Megjelentetés dátuma: 26.1.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou