Čašník/čašníčka v športovom bare

ČESKOSLOVENSKO s.r.o. - Time out-Bowling

Miesto práce
Generála Svobodu 1, Trenčín-Sídlisko Juh
Termín nástupu
ihneď(dohodou)
600 - 1 100 EUR/mesiacMesačná-základná mzda 600-650eur, uvedená v čistom. Bližšie info pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zdravého a zabehnutého, športového baru s bowlingom v Trenčíne , ponúkame jedno miesto čašníčky/čašníka na trvalý pracovný pomer. Seriózne podmienky a jednanie. Preferujeme slušných a flexibilných ľudí. Ozývať sa prosím telefonicky.
Tel.kontakt- 0905 246 059

Serióznosť garantovaná.
Slušné platové podmienky, plus prémie, odmeny a tringelty.

Informácie o výberovom konaní

Preferujeme osobné stretnutie po telefonickom dohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Do zabehnutého, športového baru v Trenčíne- Time Out bowling, Južanka/Juh , príjmeme šikovného kolegu/kolegyňu na TPP, pripadne polovičný úväzok.
Prax nieje nutnosťou.
Seriózne pracovné podmienky.
Plat 800€ v čistom + tringelty a bonusy.
(V zimných mesiacoch 1.200€ a viac)
Ozývať sa prosím telefonicky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2735498  Megjelentetés dátuma: 28.2.2020  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac