Klientský konzultant/konzultantka

CENTURY 21 Slovakia

Miesto práce
Kaštieľska 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, fix + variabilná časť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii klientského konzultanta budete zodpovedný za vytváranie a budovanie vzťahov so zákazníkmi, konzultácie v oblasti procesov predaja nehnuteľností a získavanie nehnuteľností do ponuky kancelárie.

Čo od Vás budeme očakávať?

- Systematické budovanie databázy potenciálnych zákazníkov v spádovej oblasti kancelárie
- Realizáciu efektívnych aktivít na získanie nových klientov, plnenie obchodných plánov.
- Budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi a riadenie ich vysokej spokojnosti.
- Realizáciu činností v súlade so zadefinovanými procesmi a postupmi.

Požadovaná prax:
- práca na pobočke – aktívny predaj alebo zákaznícky servis najmenej 3 roky napr. v bankovej pobočke alebo v pobočke mobilného operátora.
- prax v obchode s realitami nie je podmienkou

Pre ďalšie informácie stačí online registrovať Váš životopis a my Vás budeme v krátkom čase kontaktovať.

- súčasť profesionálnej, procesne riadenej organizácie
- stabilný model odmeňovania (fix + variabil), zamestnanie formou TPP
- práca pre svetovú jednotku v realitách
- priestor pre profesionálny rozvoj v oblasti realitného obchodu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické alebo technické zameranie.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- rozvinuté a praxou potvrdené obchodné a servisné zručnosti
- veľmi dobré komunikačné zručnosti
- orientácia na výsledky a budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi, pozitívny prístup k ľuďom
- zodpovednosť a samostatnosť, profesionálne a etické správanie

CENTURY 21® je globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta. CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21. 01. 2010. Od tej doby sme otvorili mnoho úspešných realitných kancelárií, ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®. Svojimi skúsenosťami posúvame realitný trh na vyššiu úroveň a naším cieľom je stať sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.
ID: 2733085  Megjelentetés dátuma: 22.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou, fix + variabilná časť