Servisný technik poľnohospodárskej techniky - Východoslovenský kraj

CENTEX RS, spol. s r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
1 000 EUR/mesiacFinálna výška nástupného platu závisí od skúseností a znalostí kandidáta, po zaškolení a prvých dobrých výsledkoch radi plat zvýšime

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie servisu poľnohospodárskych, lesných a stavebných strojov - výjazdy k zákazníkom a vykonávanie servisu na mieste, prípadne v priestoroch spoločnosti

Práca v stabilnej spoločnosti, služobné auto, mobilný telefón, školenia, mladý kolektív.

Hľadáme človeka, ktorého to skutočne baví, rád robí veci dobre a spoľahlivo, má technické zmýšľanie a konštrukciu strojov v malíčku. Hľadáme niekoho, kto je lojálny, pracovitý a chce mať stabilnú prácu.
Našim klientom dodávame kvalitné produkty a služby a preto sa naša spoločnosť teší veľkej dôvere odberateľov.
Chcete patriť k nám a byť hrdý na renomovanú firmu? Ak áno - dajte nám vedieť!
Pre nás je dôležité, že viete prácu SERVISNÉHO TECHNIKA robiť, ste ochotný sa v prípade potreby naučiť nové veci a odvádzať svoju prácu dobre.
Ak ste v tejto práci našli výzvu, my Vám dokážeme zabezpečiť istotu budúcnosti, stabilitu, odborný rast a dobrý príjem.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Žiadosti spolu so životopisom a súhlasom k ich uchovaniu prosím zasielajte mailom alebo poštou. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárska mechanizácia, stavebná mechanizácia

Vodičský preukaz

B, T

Technické znalosti a znalosti konštrukcie poľnohospodárskej techniky sú podmienkou, skúsenosti so servisom a obsluhou poľnohospodárskej techniky vítaná, prax vítaná, ochota vzdelávať sa, zodpovedný prístup k práci, komunikatívnosť, flexibilita, príjemné vystupovanie, základné znalosti PC, znalosť maďarského a anglického jazyka vítaná.

Spoločnosť CENTEX RS spol. s.r.o pôsobí na Slovenskom trhu už viac ako 30 rokov. Naše zameranie je veľmi atraktívne nakoľko poľnohospodárstvo je predmetom dennej potreby každého človeka. Firmu tvorí stredne veľký kolektív s plným pracovným nasadením, ale nechýba im ani spoločná zábava a team - buldingové aktivity. Veria v to čo robia a pre svojich klientov sú spoľahlivý dodávatelia poľnohospodárskej techniky, servisu a náhradných dielov. Sme profesionáli vo svojej oblasti a našim cieľom je pomáhať zákazníkom odbornými a rýchlymi službami. Veľký dôraz kladieme na zabezpečenie včasného servisu, včasného dodania náhradných dielov a vysokú kvalitu uskutočnených prác. www.centex.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 311883  Megjelentetés dátuma: 16.9.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac