Social Media Manager

CELO s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť, internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a realizácia marketingových a PR aktivít,
- návrh stratégií, správa, kontrola obsahu a celková zodpovednosť v oblasti sociálnych sietí (Facebook, Instagram),
- spravovať obsah web stránky a sociálnych médií
- spolupráca s prekladateľmi
- využiť svoju kreativitu v PR a online marketingu
- navrhovať graficky a obsahovo marketingové materiály
- vytvárať zaujímavý obsah či baviť fanúšikov na našich sociálnych sieťach.
- čo najlepšie zviditeľniť a zvýšiť predaj cez online a offline kanály.
- kreatívna práca na zaujímavých digitálnych kampaniach,
- tvorba copytextov na stránke a tvorba nového obsahu
- prinášanie nových nápadov.

- časová flexibilita
- príjemné pracovné prostredie
- školenia a možnosť ďalšieho vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Skúsenosti z oblasti médií.
- Schopnosť samostatného konania a rozhodovania
- Kreatívne myslenie
- Práca v tíme

CELO s.r.o. je firma zaoberajúca sa predajom cez internet.
Sme kolektív mladých ľudí ktorý sa radi vzdelávajú a rozvíjajú túto firmu.
Na trhu sme už 5 rokov a stále hľadáme šikovných ľudí do tímu,
ktorí majú chuť pracovať a rozširovať svoje vedomosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2816752  Megjelentetés dátuma: 17.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou