Vodič skupina "C"

CEDULA s.r.o.

Miesto práce
Balkán 53, okres Zvolen
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
uvedené v inzeráte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

rozvoz tovaru v rámci stredného Slovenska

hľadáme vodiča nákladného vozidla pre našu pobočku vo ZV. Jedná sa o rozvoz tovaru v rámci stredného Slovenska a prevoz tovaru medzi našimi pobočkami v SC a v ZA (práca aj v noci-priležitostne) Naša spoločnosť rozváža paletový tovar a kusový tovar. Od uchádzača požadujeme aby vlastnil KKV (kvalifikačná karta vodiča) (možnosť dať si urobiť cez našu spoločnosť) a tachografovú kartu vodiča (možnosť požiadať o ňu aj po nástupe do zamestnania).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota, flexibilnosť, odolnosť voči stresu

Hlavnou činnosťou spoločnosti je vnútroštátna a medzinárodná nákladná preprava.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2258961  Megjelentetés dátuma: 18.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: uvedené v inzeráte