Stavebný technik

CDI - FRIMCOM - JANISTAV s. r. o.

SR + ČR, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie stavebno-technickej dokumentácie na stavbe,
- rozpracovanie harmonogramov na stavbe,
- vznáša požiadavky na dodávky materiálov,
- komunikácia s poddodávateľmi
- koordinuje a riadi poddodávateľské skupiny na stavbe
- kontroluje kvalitu a množstvo zrealizovanej práce
- preberá a eviduje dodávky materiálov na stavbe a odovzdáva montážnym skupinám
- súčinnosť pri príprave samotnej realizácie projektu
- úzka spolupráca s projektovým tímom pri realizácii projektu
- dopĺňanie evidencie ponukových konaní
- dopĺňanie evidencie produktov, dodávateľov, profesistov

- možnosť odborného a profesionálneho rastu
- samostatná a zodpovedná práca s možnosťou sebarealizácie
- práca v mladom kolektíve a v modernom prostredí
- motivačné ohodnotenie
- služobný notebook, mobil

Po spracovaní všetkých doručených životopisov, bude následne telefonicky dohodnutý osobný pohovor s vybranými uchádzačmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vysoké pracovné nasadenie
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť, dôslednosť, precíznosť, nekonfliktnosť, flexibilita
- schopnosť tímovej práce
- diskrétnosť , dodržiavanie etických princípov a lojalita
- aktívne samoštúdium
- štandardné počítačové zručnosti
- systematické riešenie úloh
- schopnosť dobrej komunikácie s klientmi a dodávateľmi
- vlastná iniciatíva
- schopnosť riadiť ľudí

Spoločnosť pôsobiaca v stavebnom sektore. Zaoberá sa realizáciou hydroizolácií plochých striech, zatepľovania a doteplenia striech, metalické opláštenia, odvetrané fasády, metalické sendvičové systémy.....

V našom tíme sa orientujeme na schopných, ambicióznych ľudí, ktorý vedia niesť zodpovednosť, sú pracovitý a iniciatívny. Ponúkame prácu v poprednej spoločnosti vo svojom segmente stavebného trhu. Ponúkame možnosť odborného a profesionálneho rastu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2758597  Megjelentetés dátuma: 10.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: DOHODOU