Vodič vnútroštátnej preprav - chladiak alebo sklápač

CAUNER, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
25.10.2021, 1.11.2021, 15.11.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis práce:
1. Vykonávanie rozvozu zeminy, štrkov, asfaltu pre spoločnosti - Doprastav, Skanska, Eurovia, Metrostav.... Možnosť pracovať v Prešove, ojedinele Košice.
Všetky detaily Vám radi priblížíme na tel.č. 0907070121.

2. Možnosť pracovať aj na rozvoze potravín pre spoločnosť Tesco, kde rozvoz prebieha z DC Prešov v Záborskom v prípade záujmu aj o túto možnosť všetky detaily Vám radi priblížíme na tel.č. 0907070121.

S vodičom je možné dohodnúť individuálne alternatívy pracovnej doby.
Možnosť zamestnania na trvalý pracovný pomer, prípadne aj ako striedač, možnosť brigád

Firma ponúka dlhodobé a stabilné pracovné miesta s atraktívnym mzdovým ohodnotením.
Výhody spoločnosti:
- Zaujímavé Finančné ohodnotenie
- Seriózna a stabilná firma
- Automatické platenie mýta
- Pridelené vozidlá
- Pravidelné vyplácanie mzdy samozrejmosťou
- individuálny prístup

V prípade záujmu je potrebné sa dostaviť na pohovor do sídla spoločnosti Cauner s.r.o. v Prešove na ulici: Jelšová 24, 08005 Prešov
- prípadne Košice, po dohode.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

vodič, doprava, rozvoz tovaru

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- Prax vo vnútroštátnej nákladnej doprave (min. 1 rok)
- Prax v jazde s vyklapacímy návesovými súpravami alebo
osemkoly výhodou
- Dobré orientačné schopnosti
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť

Potrebné dokumenty:
- Vodičský preukaz skupín C alebo C, E
- Karta vodiča
- Kvalifikačná karta vodiča

Slovenská dopravná spoločnosť Cauner, s.r.o. ,pôsobí v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej nákladnej dopravy, logistiky a špedície od roku 2002. V súčasnosti disponuje moderným vozovým parkom s počtom 26 návesových súprav.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2831465  Megjelentetés dátuma: 15.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac