CATIA konštruktér

CAR Technology, spol. s r .o.

Miesto práce
Medená 18, Bratislava, Nemecko
Termín nástupu
01.4.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konštruktér pre interiérové a exteriérové diely automobilov . Navrhovanie konceptov daných dielov na základe výstupov z designu - stylingu ,ich následné 3D a 2D rozpracovanie vrátane spôsobov kotvenia do podskupín či do celku. Ide prevažne o diely na materiálovej báze "plast" .

Osobný prístup ,pri vyslaní do zahraničia ubytovanie i pre manželské páry s deťmi. Možnosť odborného rastu formou školení a stáži . Ide o prácu pre renomované automobilky a letecké spoločnosti.

Na základe zaslaných životopisov v slovenskom a nemeckom / anglickom jazyku sa uskutoční výber . Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Odpisovať budeme len na inzeráty spĺňajúce podmienky inzercie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

CATIA - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pre nasadenie v Mníchove ide o dlhodobú konštrukčnú podporu našich projektov u partnerov. V Bratislave je to klasická konštrukčná činnosť v zmysle náplne práce . V oboch prípadoch bude potrebná
samostatnosť, dochvíľnosť, schopnosť sa prispôsobovať novým systémom práce, komunikatívnosť . Ďalej musí mať uchádzač znalosti z oblasti konštrukcie vstrekovaných plastových dielov , výborné musí zvládať SW CATIA a musí samostatne komunikovať so zákazníkmi v anglickom, alebo nemeckom jazyku.

Medzinárodná spoločnosť so sídlom v Bratislave zaoberajúca sa vývojom a konštrukciou dielov pre automobilový a letecký priemysel.
www.car-technology.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2800596  Megjelentetés dátuma: 2.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou