Prijímací technik VOLVO

CAMEA car, a.s.

Miesto práce
Prešovská cesta 75, Košice
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zodpovedá za príjem vozidiel do opravy a odovzdávanie vozidiel z opravy.
-Zodpovedá za kvalitu prevedených prác.
-Plánovanie prác v servise.
-Kontrola urobenej opravy, zodpovednosť za vykonanú prácu.
-Časová kontrola opravovaných vozidiel, kontrola ceny opravy a informovanie zákazníka.
-Kalkulácia ceny opravy vozidla, vytypovanie náhradných dielov, komunikácia s poisťovňou, vyhľadanie náhradných dielov.
-Zodpovednosť za odbornú úroveň mechanikov.

-Práca v stabilnej firme, ktorá je na trhu už viac ako 20 rokov.
-Možnosť profesného rozvoja.
-Príjemný kolektív.
-Pokojná a povzbudivá atmosféra na prácu.
-Nadštandardné ohodnotenie podľa vykonanej práce.

Vybratí uchádzači prejdú dvoma výberovými kolami. Našu spoločnosť kontaktujte emailom. Pošlite CV v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, automobilová technika, dopravná a manipulačná technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-Optimistický prístup k riešeniu problémov.
-Aktivita.
-Kolegialita.

Spoločnosť CAMEA car, a. s. už od roku 1991 úspešne pôsobí na trhu automobilov. V portfóliu máme 5 značiek, pre ktoré zaisťujeme i autorizovaný servis. ŠKODA, SEAT, CUPRA a VOLVO v Prešove; HONDA, VOLVO a CUPRA v Košiciach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2728815  Megjelentetés dátuma: 19.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou