Pricing Manager Pharma - part time

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.10. 2019
min. 1400 EUR mesačne brutto v závislosti od praxe a skúseností + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Riadenie procesu podávania cien liekov
2. Zodpovednosť za zaradenie (nové launche) a vyradenie (ukončenie, prerušenie predaja) produktov zo Zoznamu kategorizovaných liekov či zdrav. pomôcok a Zoznamu úradne určených cien
3. Zodpovednosť za referencovanie
4. Zodpovednosť za aktualizáciu cien v interných databázach
5. Aktívne vyhľadávanie najoptimálnejších cenových stratégií
6. Spolupráca a riadenie procesu podávania cien inovatívnych liekov
7. Aktívna komunikácia s EU global market access teamom ohľadne cenových stratégií vybraných liekov
8. Aktívna komunikácia s centrálou, štátnymi autoritami a internými oddeleniami

- prostredie originálnej farmaceutickej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Medzinárodná originálna farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- min. 2 ročná skúsenosť s riadením cenotvorby vo pharma firme
- analytické schopnosti, strategické myslenie
- aktívny anglický jazyk

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3154634  Megjelentetés dátuma: 9.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 1400 EUR mesačne brutto v závislosti od praxe a skúseností + variabilná zložka mzdy