Junior Controller/Analytik

Business Development s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* príprava zákazníckych reportov ( prehľady a ad-hoc reporty)
* príprava dátových analýz po jednotlivých zákazníkoch a následná konzultácia s nadriadenými príslušných oddelení
* podpora controllingového tímu - analýza mesačných ukazovateľov
* zodpovednosť za riešenie reklamácií , príprava reportov
* zodpovednosť za dokumentáciu súborov v súlade s firemnými pravidlami
* riešenie projektov podľa zadania

* práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
* možnosť kariérneho rastu
* firemné benefity a vzdelávanie
* zaujímavé finančné ohodnotenie
* firemné eventy

* Vaše životopisy zasielajte prosím na nižšie uvedený link v anglickom jazyku.

* Na pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta

* Ďakujem za pochopenie a teším sa na prípadné stretnutie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je významná nadnárodná spoločnosť poskytujúca kompletný servis v oblasti operatívneho leasingu .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* skúsenosť na obdobnej pozícii je vítaná
* AJ - na komunikatívnej úrovni , NJ je výhodou
* silné analytické myslenie a orientácia na detail
* skúsenosť s prípravou reportov a analýz
* potenciál na kariérny rast
* tímový hráč
* flexibilnosť

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2766812  Megjelentetés dátuma: 14.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300