Kuchár

BULLI s.r.o.

Miesto práce
Masarykova 2, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
500-800 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-pripravovanie teplých, studených pokrmov
-vykonávanie pomocných prác pri príprave jedál
-zodpovedanie za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín
-rozdeľovanie pripravených pokrmov na samostatné porcie
-sledovanie stavu zásob na sklade
-dodržiavanie zásad ekonomického narábania so surovinami
-používanie a starostlivosť o kuchynské náradie a vybavenie
-dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a zásad

-teambuildingové akcie
-zľavy pre zamestnancov
-možnosť kariérneho rastu
-príspevok na dennú stravu 4,00 €

BULLI-KEBAB je rodinný podnik založený v roku 2012 s dvoma prevádzkami v Košiciach. Na sídlisku Ťahanovce a v Jumbo-centre. Sme rastúca spoločnosť a preto stále potrebujeme šikovných ľudí, ktorých radi privítame v našom tíme. Spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov je našou prioritou preto aj my vyžadujeme férový prístup.
Prosíme aby nás kontaktovali iba seriózni záujemcovia zaslaním životopisu na [email protected] alebo
na tel.č.: 0915 547 666.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár, čašník, pomocná sila

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-vhodný je absolvent hotelovej akadémie (zaučíme
-práca na smeny
-zručnosť, šikovnosť
-priateľský prístup k zákazníkom a kolektívu

BULLI-KEBAB je rodinný podnik založený v roku 2012 v Košiciach. Sme rastúca spoločnosť, hľadáme šikovných ľudí, ktorých radi privítame v našom tíme. Spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov je našou prioritou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3111818  Megjelentetés dátuma: 23.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500-800 eur