Architekt - na internú prácu vo firme a stevebný inžinier - na externú spoluprácu

Budinsky&Partners s.r.o.

Miesto práce
Trnavská 33 Ružinov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca architekta pod vedenim staršieho architekta.
Tvorba a kreslenie projektov všetkých stupňov od študie až po DSP .
Vekový interval uchádzačov 24 - 40r.

Ovládanie práce v iných programoch : Word, Photoshop, Lumion - vítaná na základnej úrovni, nie je však podmienkou.

Okrem architekta na internú prácu hladáme Stavebného inžiniera-inžinierku 30-48r. na externú samostatnú spoluprácu na zmluvu o dielo s určitou praxou v odbore na jednotlivé malé a stredne veľké projekty, pre dopracovávanie projektov vypracovaných v Revite v stupni Architektonickej štúdie do stupňa DSP alebo DRP. Výhoda možnosti Home workingu.

Informácie o výberovom konaní

Možnosť nástupu od 15.10 alebo 31.10.2016 .
Informácia pre uchádzačov: Naša kancelária pracuje hlavne na projektoch obytnej a občianskej vybavenosti. Bytové a rodinné domy , administratíva a obchod. Čiastočne aj interiérové návrhy pre našich vybraných klientov.
Požadujeme schopnosť práce v programe Revit architecture.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

FaSTU BA alebo SF STU BA alebo iná VŠ stavebného zamerania

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Autodesk Revit Architecture - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Absolvent, ktorý už minimálne brigádoval v obore alebo uchádzač s min 1r. praxou v odbore.

Môžete byť a starší a skúsenejší ...

Architektonická kancelária

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2754106  Megjelentetés dátuma: 6.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou