Autoklampiar - automechanik

BRP Top, s. r. o.

SNP 1/1, 018 51 Nová Dubnica, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800-1500 eur (netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- karosárske opravy osobných motorových vozidiel
- výmeny dielov, rovnanie, zváranie, klepanie
- oprava motorových vozidiel po haváriách

- práca v stabilnej a prosperujúcej firme patriacej do siete Bosch Car Service
- práca v príjemnom kolektíve
- vzdelávací program, možnosť zvyšovania kvalifikácie
- zľavy pre zamestnancov
- motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik, autoklampiar

Vodičský preukaz

B

predchádzajúca prax min. 2 roky
zodpovednosť
spoľahlivosť
kladný prístup k práci
technická a manuálna zručnosť

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá kompletnými službami pre vozidlá pod jednou strechou. Medzi naše služby patrí autoservis, pneuservis, autosklo, autofólie, rovnanie diskov, čistenie klimatizácie, PRO-CUT, plnenie automatickej prevodovky, geometria, montáž a predaj autopríslušenstva.

Životopisy posielajte na e-mail adresu: [email protected],

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2732259  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800-1500 eur (netto)