Materiálový plánovač

Brovedani Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Parková č.1414/8, okres Galanta
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytvára a aktualizuje nákupné objednávky v predvolenom časovom rozpätí v SAP čo sa týka potrieb prvotného materiálu a polovýrobkov v súlade s výrobnými plánmi- podpora výrobného plánovania
- spravuje odchýlky v dodacích plánoch dodávateľov za účelom ich prispôsobenia k spotrebe
- kontroluje pravidelnosť materiálových tokov
- pripravuje podrobný výrobný plán a vystavuje/aktualizuje objednávky pre výrobu. Takisto monitoruje ich posun.
- kontroluje termíny dodávok, denne kontroluje skladové zásoby a vyrovnáva fyzické/účtovné stavy v SAP

- jazykové kurzy,
- dochádzkový bonus
- vianočný bonus

Informácie o výberovom konaní

životopisy posielať mailom aj v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

organizačné schopnosti, problemsolving, práva v tíme, zodpovednosť, flexibilita, odolnosť voči stresu

Spoločnosť Brovedani Slovakia s.r.o. patrí do skupiny Brovedani Group SpA so sídlom v Taliansku. Na Slovensku je od roku 2005. Zaoberá sa masovou výrobou kovových mikrokomponentov pre automobilový priemysel - presné strojárstvo. Je jedným z najvýznamnejších zamestnávateľov v okolí Galanty.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2798297  Megjelentetés dátuma: 5.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou