Mzdová účtovníčka/Mzdový účtovník (zastupovanie počas MD a RD)

BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o.

Miesto práce
Osloboditeľov 929/15, okres Krupina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oblasť mzdového účtovníctva:
• Spracovanie miezd podľa platných predpisov,
• Kompletné vedenie mzdovej agendy zamestnancov a pomoc pri vedení personálnej agendy,
• Komunikácia so štátnymi inštitúciami (Sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, Daňový úrad),
• Vypracovanie štatistických výkazov a komunikácia so štatistickým úradom,
• Zodpovednosť za správnosť a úplnosť všetkých mzdových dokladov,
• Príprava mzdových reportov (pre Finančné oddelenie, pre manažment),
• Spolupráca s hlavnou účtovníčkou pri inventarizácii mzdových účtov,
• Príprava podkladov pre audit a kontrolné inštitúcie,

- Ročné prehodnotenie platu,
- Ročný bonus za 100%-nú dochádzku,
- Ročná odmena,
- Sociálny program,
- Zabezpečené stravovanie,
- Garancia práce,
- Garancia mzdy v plnej výške a načas,
- Zázemie perspektívnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám žiadosť a štruktúrovaný životopis e-mailom.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Podmienkou prijatia je úspešné absolvovanie pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Znalosť Anglického jazyka výhodou, nie však podmienkou.
- Znalosť personálneho a mzdového systému Softip HR výhodu.
- Zodpovedný prístup k práci, precíznosť, ochota pracovať v prípade potreby nadčas.
- Efektívna komunikácia, seba-motivácia, schopnosť pracovať pod stresom.

Spoločnosť BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. je výrobným závodom patriacim do skupiny Brother. Skupina sa zaoberá výrobou elektronických zariadení pre firmy a domácnosti a pôsobí po celom svete. Sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Nagoya v Japonsku.
Závod v Krupine je zameraný na výrobu a repasovanie tonerových kaziet pre farebné a čiernobiele laserové tlačiarne.
Podrobnejšie informácie môžete získať na webovej stránke spoločnosti www.brother-slovakia.sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2974174  Megjelentetés dátuma: 20.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou