Elektromechanik - práca na 1 zmenu

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacZákladnú zložku mzdy, prosím, vnímajte ako štartovaciu a jej finálna výška sa bude odvíjať od skúseností kandidáta. K základnej zložke mzdy prislúchajú variabilné zložky mzdy a bonusy, ktoré budú bližšie vysvetlené v rámci výberovéhu procesu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba a plánovanie elektroinštalácie strojov pre oblasť elektrotechniky a konštrukcie rozvádzačov v súlade so zariadeniami a bezpečnostnými predpismi v stanovenom rozpočte a časovom rámci po konzultácii s odborníkmi elektrotechnikom,
• monitorovanie a zabezpečenie technickej a včasnej výroby menších strojov a zariadení v rámci pridelenej zákazky,
• uvedenie strojov do prevádzky v lokalitách Brose na celom svete,
• účasť na konštrukcii strojov a zariadení, napr. vykonávaním montážnych prác,
• nezávislá realizácia opráv a vylepšení existujúcich zariadení,
• úprava elektrického dizajnu a optimalizácia pracovných procesov.

• pracovný pozícia sa obsadzuje na 1 zmenu,
• práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou,
• práca v príjemnom kolektíve,
• firemné akcie pre celú rodinu s rôznym zameraním,
• poskytneme Vám podporu pri presťahovaní do Prievidze formou finančného príspevku (v zmysle interných predpisov),
• kantínu, kde varí popredná reštaurácia so širokým výberom jedál,
• jazykové kurzy a vzdelávacie programy.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vám naša spoločnosť dokáže ponúknuť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár, elektromechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na obdobnej pozícii aspoň 3 roky

• platná vyhláška §22 je podmienkou
• znalosť práce s výkresovou dokumentáciou
• znalosti elektro- a pneumatických pohonov
• ochota učiť sa a v prípade potreby prispôsobiť pracovný čas naliehavým úlohám (práca nadčas)

Brose je jedným z piatich najväčších dodávateľov automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve na svete. Každé tretie nové auto na svete je vybavené aspoň jedným produktom Brose. Inteligentné riešenia spoločnosti pre prístup do vozidiel a interiérov poskytujú vyšší komfort a flexibilitu. Inovatívne koncepcie tepelného manažmentu zvyšujú efektivitu a prispievajú k ochrane životného prostredia a klímy. Brose systémové riešenie umožňuje nové funkcie vo všetkých druhoch vozidiel – či už na štyroch alebo dvoch kolesách. Spoločnosť zamestnáva približne 32 000 ľudí v 68 pobočkách v 24 krajinách. V roku 2022 dosiahla skupina Brose obrat približne 7,5 miliardy eur.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Malinová
E-mail: poslať životopis
ID: 2544909  Megjelentetés dátuma: 4.6.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac