HR Generalista

Miesto práce
Max Brose 2909/20, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorý bude mať za úlohu:
• tvorba HR procesov a politík, ich komunikácia, zavedenie a uplatňovanie
• podporovanie manažérov v presadzovaní stratégie HR
• vedenie manažérov smerom k podpore motivácie a rozvoja zamestnancov
• proces vyhľadávania a náboru kandidátov
• personálny marketing
• personálna administratíva
• poradenstvo v oblasti legislatívy a pracovného práva pre vedúcich pracovníkov a zamestnancov
• koordinácia externých dodávateľov HR služieb
• reporting
• vedenie manažérov k dodržiavaniu BOZ a OPP na ich úsekoch

Kandidátom ponúkame:
• prácu v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou
• prácu v príjemnom kolektíve
• možnosť získať mnoho skúsenosti s tzv. "greenfield"
• kvalitný proces zaškolenia
• prácu v sociálne založenej firme
• flexibilný pracovný čas

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vám naša spoločnosť dokáže ponúknuť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, Vás budeme kontaktovať.
Pozvanie na pracovný pohovor dostanú len kandidáti, ktorí zodpovedajú požiadavkám, ktoré sú uvedené v inzeráte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• prax na rovnakej pozícii min. 3 rok je podmienkou
• aktívna znalosť anglického jazyka/ nemeckého jazyka je podmienkou
• schopnosť práce pod tlakom
• asertívne správanie
• komunikačné schopnosti

Brose je jedným z piatich najväčších dodávateľov automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve na svete. Každé tretie nové auto na svete je vybavené aspoň jedným produktom Brose. Inteligentné riešenia spoločnosti pre prístup do vozidiel a interiérov poskytujú vyšší komfort a flexibilitu. Inovatívne koncepcie tepelného manažmentu zvyšujú efektivitu a prispievajú k ochrane životného prostredia a klímy. Brose systémové riešenie umožňuje nové funkcie vo všetkých druhoch vozidiel – či už na štyroch alebo dvoch kolesách. Spoločnosť zamestnáva približne 32 000 ľudí v 68 pobočkách v 24 krajinách. V roku 2022 dosiahla skupina Brose obrat približne 7,5 miliardy eur.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Malinová
E-mail: poslať životopis
ID: 2408614  Megjelentetés dátuma: 2.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou