HW Technik

Brose Bratislava, spol. s r.o.

Priemyselný park Lozorno 1006, 900 55 Lozorno, okres Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Inštalácia, servis, údržba, správa a riešenie problémov v HW oblasti
- First-Level-Support
- Obstarávanie, testovanie a implementácia hardware, software
- Zodpovednosť za stálu funkčnosť počítačových systémov a telekomunikačných zariadení
- Správa užívateľských práv a prístupov vo zverených systémoch
- Analýza a riešenie užívateľských požiadaviek
- Správa tlačových služieb
- Správa aktívnych a pasívnych prvkov LAN

bezplatná doprava do zamestnania
príspevok zamestnávateľa do DDS
možnosť ďalšieho vzdelávania
13. a 14. plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
MySQL - Základy
Klient/server administrácia - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy
VMware ESX - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- Prax ako HW administrátor je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tímová spolupráca
- komunikačné zručnosti
- flexibilita
- presnosť
- skúsenosti so starostlivosťou o Hardware
- príjemné vystupovanie

Brose je z celosvetového pohľadu piatym najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Viac ako 25 000 zamestnancov v 62 prevádzkach v 23 krajinách dosahuje obrat 6,1 miliardy eur. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1251893  Megjelentetés dátuma: 4.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou